1 000 257

Bře 10, 2023

Stát a jeho byrokracie dělá vše postaru pomocí formulářů a razítek, jako by zde nebyl internet, kde je zakopaný pes? Je to celé o tom, že by se najednou ukázalo to, že většina státních zaměstnanců s vysokými platy je zde už zbytečných, stát nefunguje jako firma která díky snížení nákladů dosahuje velikého zisku.

Je to celé o pokryteckém příživnictví, kdy příživníci dělají vše pro to, aby se zde měli trvale dobře a nechtějí se přizpůsobit digitalizaci a optimalizaci. Statistiky jasně dokazují to že 12 % lidí zde živí svojí prací 88 % lidí, namáhavá práce je zde trestem a odměnou je práce kterou dělají; prezidenti, ministři, senátoři, poslanci, byrokrati, soudci, notáři atd. kancelářské myši se nám přemnožili, protože zde není modernizace a optimalizace.

Náš stát mi připomíná sekty, které dělají ze svých členů pitomce pomocí svatých dezinformací! Brzo zde jsou politické volby a zase je to pomocí formulářů, jsme v digitalizaci a optimalizaci sto let za opicemi! Nutně potřebujeme umělou inteligenci a autonomní roboty, lidská práce je drahá a nekvalitní, protože vysokoškoláci to jsou oblečené pitomé opice!