1 000 255

Bře 10, 2023

Z dálky vypadá ekonomika a politika jako Windows 11 ale z blízka spatříme Windows XP, myslíme pořád jako uživatelé Windows XP a nedokážeme myslet jako uživatelé Windows 11, příčinou je to že nám vládnou velmi staří lidé, co se už nedokážou přizpůsobit tomu co nám nabízí Windows 11.

Naše konzumní společnost funguje pořád jako armáda, ve které je vše založeno na centrální totalitě, z lidí se tak stali jenom porouchané stroje, které nejdou už opravit! Pořád platí to, že z díla spatříme tvůrce, nevěřte propagandě a cenzuře, protože ta z vás dělá pitomce!

Koupil jsem si notebook a nahradil jsem Windows 11 za Linux KDE neon, potřebuji, aby počítač fungoval a neměl jsem s ním neustálé problémy, programátoři Windows to jsou porouchané stroje, a tak je Windows chybně naprogramovaný.

Podívejme se na prohlížeč internetu ve Windows 11 je to jenom upravený Googe Chrome, to jenom dokazuje to, že programátoři Windows jsou porouchané stroje. Vše evolučně směřuje k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy!