1 000 251

Bře 10, 2023

Byl jeden geniální vědec, co navrhl perpetuum mobile, a to se začalo ve velkém vyrábět, najednou už lidi nepotřebovali platit za; elektřinu, plyn, benzín atd. perpetuum mobile nebylo drahé ani veliké a bylo spolehlivé, bylo to jako zavedení gramotnosti, které evolučně restartovalo naši civilizaci.

Pochopitelně se našli i odpůrci používání perpetuum mobile ale nikdo je nebral vážně, mnoho vědců dneska tvrdí že perpetuum mobile je utopie, protože přeci bez zdroje nemůže jakýkoli motor fungovat. Od vědců nemůžete očekávat, že si nasypou popel na hlavu a přiznají mediálně to, že jsou pitomci. Podívejme se na vesmír, který je plný energie a nespotřebovává žádné palivo, jak to asi dělá?

Představme si, že by ve vesmíru byla energetická krize, protože by nebyli k dispozici zdroje energie to je pitomost! Geniální vědec tedy začal studovat kde vesmír bere energii, a tak vynalezl perpetuum mobile, princip je jednoduchý, stačí vytvořit protiklady mezi kterými je trvale napětí a je zde tak perpetuum mobile. Vědec systémy uspořádal v perpetuum mobile tak aby mezi systémy bylo trvale veliké napětí, a tak vznik nový systém použitý k výrobě perpetuum mobile, byl to zjednodušeně akumulátor, který nebylo třeba nikdy už nabíjet.