1 000 249

Bře 10, 2023

Windows 11 verze 22H2 nabízí nové funkce, které zajistí, že obsah a informace, které potřebujete, budou vždy po ruce, včetně aktualizací nabídky Start, rychlejšího a přesnějšího vyhledávání, rychlého nastavení a vylepšeného pokrytí místních a aktuálních událostí na panelu widgetů.

V této verzi pokračujeme v úsilí o to, aby Windows fungoval pro všechny s novou sadou funkcí přístupnosti, včetně živých titulků v celém systému, přirozenějších hlasů pro Předčítání a náhledu hlasového přístupu.

Zvládnutí složitých úloh pomocí vylepšení rozložení přichycení, focus relací a optimalizace výkonu a baterie.

Přidali jsme funkce, které usnadňují připojení. Windows Studio Effects vylepšuje videohovory a zvukové hovory. Obsahuje funkci Voice Focus pro odfiltrování šumu na pozadí a ověření, že se ozýváte. K dispozici je také rozostření pozadí, abyste měli jistotu, že se zobrazí jenom vy. Oční kontakt vám pomůže vytvořit lepší spojení s lidmi, se kterými mluvíte, a automatické rámování udržuje kameru na vás při pohybu.

Clipchamp je teď aplikace doručené pošty pro Windows 11, takže úpravy videa jsou zábavné a jednoduché pomocí šablon, efektů a dalších funkcí.

Pro hráče, Windows 11, verze 22H2 poskytuje optimalizace výkonu pro zlepšení latence a odemykání funkcí, jako je Automatické HDR a Proměnlivá obnovovací frekvence u her s okny.

Windows 11 verze 22H2 také přináší důležité nové funkce zabezpečení. Smart App Control, který je k dispozici například na nových Windows 11 zařízeních nebo s čistou instalací Windows 11, umožňuje s jistotou stáhnout libovolnou aplikaci, kterou potřebujete, bez obav tím, že zablokuje spuštění nedůvěryhodných nebo nepodepsaných aplikací, souborů skriptů a škodlivých maker na Windows 11.

Služba Windows Update si teď uvědomuje šetření elektřinou. Když jsou zařízení připojená, zapnutá, připojená k internetu a jsou k dispozici údaje o intenzitě emisí uhlíku v jednotlivých oblastech, služba Windows Update naplánuje instalace v určitých denních čase.

Jakmile se zde stalo vše obchodem tak následkem byl vznik populární módy, móda není jenom o oblečení, móda je i tam kde bychom jí nehledali, módou je i; ekonomika, filosofie, náboženství, politika, statistika, věda, technika, programy, informace atd. vše je o tom dosáhnout úspěchu jakýmikoli způsoby. Mnohé by nám mohlo ještě dlouho dobře sloužit, ale móda nás nutí k tomu abychom to nahradili tím, co je v módě.

Kdo dneska určuje, co je v módě a co není v módě, zákazníci to rozhodně nejsou! Je to jako s operačními systémy, kdy je v módě dlouho Windows a ostatní operační systémy s tím nemohou nic udělat, právě na Windows 11 vyšla veliká aktualizace a musíte před instalací odsouhlasit, že s instalací souhlasíte.

Móda je obyčejné pokrytectví kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, podívejme se na populární filmy, co jsou v módě, jsou tyto módní filmy skutečně pro nás hodnotné, nebo jde o to z nás udělat konzumní pitomce? Populární filmy to je samá akční scéna plná napětí a nikde není čas na pravdu a lásku.