1 000 247

Bře 10, 2023

Končí dlouhé temné období, ve kterém nemohl dělat programátora každý díky zbytečné složitosti u programování, díky umělé inteligenci se začíná stávat programování dostupné pro každého stačí jenom rychlé zaškolení do programování. Vše je o evolučním procesu, který nahrazuje staré za nové, programování je o nastavení, díky kterému něco funguje bez obsluhy člověka. Jako první jsme začali programovat stroje, aby zde nemusela být obsluha člověka, dneska už umíme programovat i počítače a internet.

Při programování se dělají chyby, a tak se musí programy opravovat a aktualizovat, nejsou jenom programy pro; stroje, mobily, tablety, počítače, internet, ekonomiku, politiku, náboženství atd. jsou i genetické chybné programy. Pandemie, válka, inflace, deprese, drogy atd. to vše je následkem chyb v programech, nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, pokud mají geneticky chybní rodiče děti, tak jsou jejich děti geneticky chybné, genetické chyby se tak bohužel kopírují.

Potřebujeme zajistit to, aby se chyby přestali kopírovat, nahradíme proto lidi za autonomní roboty, které bude globálně ovládat jenom umělá inteligence, nejsou na světě geneticky chybní lidé, tak zde nejsou chyby v programech. Náboženství chce změnit pomocí morálky člověka, politika chce změnit pomocí zákonů společnost, to vše se ukázalo jako teorie, která v praxi nefunguje, proto přijde věda, která nahradí lidi za autonomní roboty, člověk to byla testovací verze a autonomní robot je finální verze.