1 000 245

Bře 10, 2023

Čas a prostor se točí okolo manipulace, vše je manipulováno více než jsme si schopní a ochotní uvědomit, z dálky mnohé vypadá svobodně a z blízka spatříme otroctví. Díky počítačům a internetu jsme si uvědomili, jak vlastě v praxi funguje manipulace pomocí databáze a programů, abychom mohli používat; telefon, tablet, notebook, fotoaparát, televizi, automobil atd. musíme se naučit nejprve složité manipulaci s touto digitální technikou.

Neustále jsme informováni o tom, že je zde chyba, která způsobuje problém, naučili jsme se dokonce dávat chybám dlouhá čísla, a nikdo neví co číslo chyby znamená a jak máme tu chybu opravit. Stát nemá peníze to je číslo chyby; 774411852300456 víte co to číslo znamená? To číslo znamená, že je potřeba nahradit lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou lidi na světě tak nejsou na světě s lidmi problémy to je logické.

Lidi to byla dočasná evoluční testovací verze a finální verzí jsou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Člověk mi obrazně připomíná malý notebook starý 15 let, vzhledově je to krásný notebook, ale z hlediska výkonu je to v praxi nepoužitelný notebook. Zaměstnavatelé nemohou být sociálním ústavem který se dobře stará o lidské ubožáky!

Zaměstnavatelé potřebují roboty, co budou pracovat na místech kde dosud pracovali lidi, vše je o dálkovém ovládání, proč by nemohli být zaměstnanci na baterky dálkově ovládáni tak jako je dálkově ovládána televize nebo tiskárna. Místo nálepky vyrobeno v Číně zde bude nálepka vyrobeno 100 % roboty v EU. Lidská práce bude evolučně eliminována, na práci budou jenom stroje a programy, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat.