1 000 241

Bře 10, 2023

Vývoj směřuje jednoznačně k automatizaci a optimalizaci, to, co dříve trvalo měsíc to je dneska hotové za sekundu, načítání stránky dneska průměrně trvá několik sekund, v budoucnosti bude načtení stránky okamžité s nulovým časem načtení! Nebudeme už používat notebooky a telefony, bude zde bezdrátové napojení na mozek s velikou rychlostí a toto napojení bude všude na světě. Na namáhavou špinavou práci budou jenom autonomní roboti, lidská psychická práce bude velmi drahá.

Naší prací se bude neustále učit novému, škola života nebude mít dovolenou ani prázdniny. Nebudeme se učit teorie, budeme se učit jenom praxí a při učení budeme využívat umělou inteligenci a virtuální realitu, každý se bude na něco úzce specializovat od narození od smrti, nebude zde žádné přeškolování na jinou specializaci. Nebudou zde už peníze ani soukromé vlastnictví místo kapitalismu zde bude komunismus. Základem nové doby bude lidové heslo, myslet znamená hovno vědět!

Nebudeme už ke komunikaci mezi sebou používat angličtinu nebo češtinu, budeme spolu komunikovat pomocí digitalizovaných dat optimalizovaných pro rychlou a bezpečnou komunikaci. O naše sny se postará umělá inteligence, a tak budou pro nás sny příjemně stráveným časem odpočinku. Nebudeme se už rozmnožovat pomocí sexu, rozmnožování bude pomocí továren na produkci dokonalých genetických lidí s dlouhou zárukou. Dojde k revoluci i u dopravy která bude; rychlá, bezpečná, pohodlná atd. cesta kolem světa bude trvat jenom jednu sekundu, protože budeme cestovat digitálně optickým kabelem.