1 000 237

Bře 10, 2023

Realita, ve které existujeme je založená na evolučních změnách, co bylo nezměníme a nic nevíme o tom co bude! Film Matrix, který vznikl před 23 lety se stal moderním kultem, protože nám odhaluje digitální budoucnost, ve které už nebude láska a pravda, protože otroci konzumního systému se budou vyrábět a eliminovat průmyslově.

Civilizace je založená na centralizaci a tím je zde i otroctví a není zde spravedlnost, v centru je ráj a daleko od centra je peklo, pro ty, co jsou v centru jsou výhody získané pomocí protekce tvrdou drogou, bez které nemohou existovat, co je dovoleno mocným lidem to je zakázáno bezmocným lidem, rovnost je zde jenom ve smrti.

Vše je o chybách, které se kopírují, připomíná mi to naše zaostalé školství, které neustále kopíruje stejné chyby a jakákoli snaha o to, aby přestalo školství kopírovat staré chyby je marná. Společnost dosud nepochopila to, jak má optimálně školství fungovat a pokud školy produkují pitomce, tak následkem je blbá nálada u většiny lidí.

Školství potřebuje virtuální realitu, ve které bude místo teorie praxe, učitelé se přeškolí na programátory virtuální reality, přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno o tom je naše správná budoucnost, jak si to dneska uděláme takové to budeme zítra mít. Budeme muset skončit s dobrotou k tomu co si naši dobrotu nezaslouží.