1 000 235

Bře 10, 2023

1 000 235 1

Inteligence je o svobodě v informačním světě, podívejme se na úspěšné lidi a zjistíme že za jejich úspěchem je svoboda myšlení, tam kde není svoboda myšlení tam nejsou úspěšní lidé. Organizace, kde je silná víra v teoretické pitomosti, tam nejsou úspěšní lidé, protože zde není možná svoboda myšlení, která z lidí udělala pitomé ovce.

Podívejme se na problém s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás parazitují, protože zde není možná svoboda myšlení, pokud by zde byla svoboda myšlení, tak by zde už nebyl problém s nepřizpůsobivými příživníky, ten, kdo by neplatil veliké globální daně, by přišel o možnost žít v civilizaci, civilizace by už nebyla sociálním ústavem, pro lenochy a hlupáky.

V současnosti se mnoho řeší; inflace, bída, špína, hluk, pandemie, deprese, válka atd. to vše je následek potlačování svobody fyzické a psychické, každé otroctví se dostane do stavu, kdy se zhroutí! Zavírat lidi za jejich chyby do vězení nebo do blázince je evoluční chybou, pokud někdo porušuje správná pravidla tak by měl opustit civilizaci a zde si může dělat co chce, pokud dokáže mimo civilizaci existovat.

Podívejme se na zavádění domácí práce, na internetu, jak se tomu brání stát a organizace, jde zde o to, že by lidi konečně dostali více svobody, a to nevyhovuje zlým otrokářům. Svoboda je klíčem, který nám otevře vstup do ráje a my tak budeme moci opustit peklo ve kterém není pro nás možná svoboda. Už nebudeme potřebovat chodit k volbám si volit staré zlé otrokáře co nás budou zastupovat, budeme si vládnout sami bez otrokářů, díky umělé inteligenci.