1 000 210

Bře 9, 2023

Na začátku evoluce byl člověk, který se živil jako lovec a sběrač ovoce, potom zde byl člověk pastevec a zemědělec, další etapou byl člověk jako řemeslník a umělec, který vyráběl zboží a poskytoval služby. Velikým evolučním zlomem bylo to že začal člověk chodit jako dítě do školy, a tak byl člověk moudrý a svoje jméno označoval titulem svojí specializace.

Současnost je o tom že je zde člověk digitální, člověk digitální nezná už skutečnou realitu, protože žije v digitální virtuální realitě, která se stala jeho královstvím a taky jeho vězením, jde zde nevíce o; mobil, tablet, notebook, televizi, internet, počítačové hry, programování, sociální sítě na internetu atd. Digitalizace se tak stala návykovou tvrdou drogou pro psychicky nemocné ubožáky, mnozí se věnují multimediální tvorbě jako je; fotografie, video, počítačové hry atd.

Vzniká tak obrovské množství digitálního odpadu a jsou zde veliké náklady na kontrolu a eliminování tohoto odpadu. To vše vede k psychickým nemocem, které často skončí sebevraždou, pokud nejsou správně léčeny a vyléčeny v psychiatrické nemocnici. Všem jsem to říkal, aby si dali pozor na digitalizaci nebo se z toho zblázní, je to ale marnost, komu není rady tomu není pomoci, běž se podívat do blázince ať jistě víš co tě bude brzo čekat, vše je nejisté a jenom dlouhý pobyt v blázinci je jistý.