1 000 208

Bře 9, 2023

Nejprve si musíme ujasnit kdo je to troll na internetu? Troll je sobecký člověk, který porušuje správná pravidla, protože využívá anonymity na internetu, nebo má na internetu výhody, protože je; moderátorem, administrátorem, politikem, byrokratem, podnikatelem, celebritou, vedoucím atd. Problematika trollů není evolučně nová, Adam byl první troll, který porušil správná pravidla a byl za to s Evou vyhnán z ráje. Otázka je, a jsou zavedená správná pravidla, objektivně správná?

Vše je zde experiment, a tak se často stává že pravidla nejsou správná, tím že se chybná pravidla dodržují, se může přeci zjistit to, jestli je experiment evolučně správný jinak to nejde! Jenom aktuální situace určuje, kdo je troll a kdo není troll, se změnou situace se mění i to kdo je troll a kdo není troll. Moje hra a moje pravidla o tom je problém s trolly, následkem jsou konflikty a války. V současnosti jsou v krizi díky trollům sociální sítě na internetu, protože inzerenti nechtějí už dávat svoje reklamy na sociální sítě!

Velikým problémem je kopírování toho, co je na internetu, pokud trollové okopírují vaše hodnotné informace, co máte na internetu tak vás okradou o návštěvnost a tím i o zisk. Je to jako s knihami kdy zavedení; knihoven, PDF, laserových kopírek atd. vedlo k tomu, že klesl odbyt populárních knih a tím klesli zisky těm co knihy pracně dlouho vytvářejí. Proč platit za to co je možné ukrást, následkem je; inflace, konflikt, protekce, korupce, vandalismus, prostituce, drogy, mafie atd.