Pravdou je že všechny předpovědi budoucnosti se ukázali jako naivní a chybné, protože vycházejí ze současnosti, je mnoho specialistů, co se snaží odhadnout naši evoluční budoucnost abychom se tak mohli na budoucnost připravit. Všechny předpovědi vycházejí z toho, že zde člověk bude kralovat všemu na věčné časy, jenže co se stane, pokud zde člověk nebude na věčné časy a místo člověka zde budou roboti na akumulátory?
Taková zlá předpověď se lidem nelíbí, a tak se logicky ani lidem taková zlá předpověď na internetu a v televizi nenabízí. Co když pro lakomé zaměstnavatele bude robot lepší volbou, než je člověk? Je to o ekonomice, proč plýtvat penězi, když je možné peníze ušetřit, tím že se lidi nahradí za roboty, globální robot prezident tak bude vyznamenávat vzorné roboty, když lidi nebudou mít peníze získané z práce, tak odejdou z civilizace a tím se z lidí stanou divoši co žijí stylem z ruky do huby a mají nahý zadek.
Představte si reklamu v televizi, kde je srovnání práce člověka a práce robota, v této reklamě bude robot jasnou ekonomickou volbou pro zaměstnavatele a podnikatele, je naivní politická představa, zdaníme roboty a umělou inteligenci, a tak už nebudeme muset pracovat jako otroci a všichni se tak budeme mít dobře na věčné časy. Je vůbec nějak možné vyřešit to že nás informační technologie evolučně eliminuje jako bychom byli jenom testovací verzí a finální verzí jsou roboti a umělá inteligence.