1 000 205

Bře 9, 2023

Vědci a technici říkají neustále to nejde realizovat, pak přijde nějaký blázen a dokáže jim, že to jde, bylo a bude! Najednou to nečekaně přijde a podaří se napojit mozek na umělou inteligenci, zprvu se to bude testovat a potom se to uvede do praxe ve velikém, a tak se restartuje naše civilizace, těšíte se na to? Najednou lidi nebudou moci dělat chyby!

Skončí zde evolučně; peníze, daně, hranice mezi státy, vězení, armády, politika, náboženství, byrokracie, propaganda, cenzura, deprese, potraty atd. budeš chtít být; bohem, kouzelníkem, prezidentem, celebritou atd. to nebude problém, budeš si moci vybrat z nekonečné nabídky virtuální simulace, spojené s umělou inteligencí, skutečná realita bude pro všechny lidi evolučně eliminována jako něco, co je zbytečné a zaostalé.

Skončí problém s vymýváním mozků pomocí teorie, která v praxi nefunguje, obrazně to bude jako věčný spánek, ze kterého se už nikdo z lidí nedokáže probudit do reality, budete pracovat na stavbě jako otrok, ale budete si myslet že jste v tělocvičně, kde dbáte na svoje zdraví tím, že cvičíte. Pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, každý dostane napojení mozku na umělou inteligenci, takto konečně pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.