1 000 204

Bře 9, 2023

Žijeme ve světě, kde jsou originální myšlenky velmi hodnotné a vzácné, to má za následek snahu kopírovat originální myšlenky, abychom naše myšlení obohatili. Následkem je to že originální myšlenky přestávají být originální a jsou nudné a nikoho tak nezajímají. Čím vyspělejší je systém kopírování originálních myšlenek tím rychleji originální myšlenky ztrácejí svoji originalitu to je logické, a tak být v moderní civilizaci originálním je často už nemožné.

Z originálů vzniká rychle mnoho kopií a tím originál ztrácí rychle svoji hodnotu, není to problém jenom u myšlenek, je to problém i u; vědy, techniky, zboží, služeb, ideologie, školství atd. Podíváte se v televizi na originální film a tím se psychicky obohatíte o nové informace, jenže i lidé ve vašem okolí se na ten samý film podívali, a tak vaše výhoda přestala být výhodou!

Vnímám tento problém obrazně jako informační vlny, rychle se dostanete na vrchol vlny a rychle spadnete zase dolů, rychle nabyl a rychle pozbyl, o tom je kopírování informačních hodnot ve velkém. Jamile lidi pochopili, jak funguje pokrytecký ideologický proces, který z nás dělá pomocí propagandy a cenzury pitomé loutky na dálkové ovládání, tak přestali pokrytecké ideologie být mediálně populární a bereme populární ideology za lháře a zloděje.

Jste všichni slepí a já nejsem slepý, měli byste mě logicky následovat a já vás dovedu tam, kde vám všem bude líp na věčné časy. Než začnete slibům politiků věřit tak nejprve začněte politiky prověřovat na to co dokázali pro lidi udělat, aby se lidi měli líp, zjistíte že nikdo z politiků, co chtějí abyste je zvolili za prezidenta nebo na jinou vysokou státní funkci nikdy nic neudělal pro to, aby se lidi měli líp, je to jenom mediální divadlo, ve kterém každý politik hraje roli, kterou se naučil, dobrota je žebrota!

Pochopte to že čas a prostor ve kterém vše co je inteligentní existuje zde není od toho, aby se zde vše, co je inteligentní mělo díky výhodám a jistotám líp, je zde od toho, aby používal vše, co je inteligentní k testování, díky kterému se získají evoluční informace o tom, co je správné a co není správné, pochop konečně to, že jsi levným dočasným materiálem na evoluční pokusy, jsi obrazně jako myš v laboratoři, na které dělají vědci pokusy, pro vědce nemá tato myš žádnou hodnotu je to jenom levný pokusný materiál!