1 000 198

Bře 9, 2023

1 000 198 1

Netrhejte ovoce z tohoto stromu v ráji, pravil Hospodin a když jsme to ovce utrhli byli jsme vyhnání z ráje. To nesmíš a to musíš, manipulace pomocí odměny a trestu. Pandemie přinesla mnoho zákazů a mnoho příkazů, jakýkoli odpor byl marný. Existuje zde i mnoho skryté manipulace založené na vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury. Máme všichni fungovat tak abychom nechybovali a nezpůsobovali tak společnosti problémy, najednou se z nás stává poslušné stádo, které snadno ovládají ti, co nám skrytě vládnou ze svých velikých kanceláří.

Nebude to trvat evolučně dlouho a lidem se zakáže myšlení, protože za nás budou myslet naprogramované počítače, budete nakupovat zboží na internetu a u některého zboží se rozsvítí zelené světlo, protože naprogramovaný počítač nás zná a ví jistě co si máme koupit, pokud si koupíme něco jiného budeme za to ekonomiky potrestáni. Vytvoří se černé seznamy lidí, co nechtějí klikat na zelené světlo a policie tyto lidi přemístí do převýchovného tábora kde se jim vymyje mozek tak že budou klikat na zelené světlo u nabídky zboží.

Mnoho zaměstnanců neví to, že jejich zaměstnavatel je sleduje pomocí programu, který je v jejich služebním počítači nebo telefonu a najednou dostanou výpověď za to, že dělali to, co nemají v pracovní době dělat, je to obyčejný podraz! Zaměstnavatelé už přemýšlí nad tím, že drahé zaměstnance, nahradí za levné autonomní roboty, zde nebude potřeba roboty sledovat, protože roboti budou dělat jenom to na co mají programy a informace, budou to dokonalí otroci, na které je spolehnutí, robot prezident bude vyznamenávat roboty, zaměstnání za mzdu zde pro lidi nikde už nebude.

Často slyším že člověk s titulem je nenahraditelný a že jej nemůže nahradit nějaký pitomý robot, minulost nám ukázala to, že naše představy o budoucnosti byli naivní a že budoucnost byla jiná, než jsme si představovali. Války používají nejmodernější systémy na dosažení vítězství, vynálezci si neuvědomují že většina vynálezů bude použitá ve válce a umožní tak snadnější vraždění nepřátel pomocí programů a umělé inteligence. Místo tajného agenta 007 zde bude počítačový virus který napadne počítač nepřítele a vyřadí jej z provozu, to vše povede evolučně k tomu, že lidem bude vstup do konzumní civilizace zakázán pod trestem smrti, civilizace zde bude jenom pro roboty a umělou inteligenci.