1 000 197

Bře 9, 2023

1 000 197 1

Ekonomické je, pokud nedochází k plýtvání časem a penězi, pokud se plýtvá časem a penězi tak to jistě má i nějakou příčinu kterou je třeba nalézt a odstranit. Internet je něco, čemu každý dneska rozumí, a tak si ukážeme, jak dochází k plýtvání časem a penězi na internetu, na internetu je snadné plýtvat časem a penězi na mnoha místech, lidi nechápou to, že jejich čas strávený zbytečně na internetu to jsou jejich peníze, o které díky svojí hlouposti přišli.

Zde platí to, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka, kliknete na odkaz a ocitnete se tam kde je chybou strávit svůj hodnotný čas, a proto se ocitáte v kruhu zaostalosti a bídy. Pochopte, že vše je zde obchod, lidi jsou obchodníci, každý chce levně získávat a draho prodávat, o tom je; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, popularita, reklama, cenzura atd. každý běží krysí závody od narození do smrti!

Proč všichni běží krysí závody to je zásadní otázka vesmíru a života, příčinou je zavirované myšlení, viry ovládají lidi jako loutky, a proto je zde dialog problém, vše, co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus atd.) to jsou zavirované teoretické ideologie. Ve jménu dobra je spácháno každé lidské zlo, z díla poznáme tvůrce, stvořitelem všeho není bůh, vše zde stvořila evoluce a všemu i evoluce vládne, prezident je jenom živý reklamní mediální maskot.

Ředitelem vesmíru je evoluce, mnohde je zde snaha evoluční proces násilně zpomalit a následkem je zánik společnosti nebo státu. Vše směřuje k nahrazení lidí za; programy, informace, databáze, umělou inteligenci, stroje, roboty, operační systémy atd. člověk je to, co bude autonomním robotem evolučně překonáno, místo označení vyrobeno v Číně bude na počítači označení vyrobeno jenom roboty bez použití lidské práce!

Druhý příchod Ježíše Krista to je nový digitální svět, ve kterém nebude pro lidi práce za mzdu! Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně odsunou do rezervací, aby s nimi už nebyli v civilizaci problémy, v rezervaci se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenásilně genocida, takto zde zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy, člověk to byla testovací verze, co se evoluci nepovedla, a tak finální verzí bude autonomní robot, vše je zde dočasně a vše se recykluje.