1 000 196

Bře 9, 2023

Čas a prostor to jsou příběhy ve kterých má vše svůj osud, je možné změnit svůj osud nebo to není možné? Naše snahy o to změnit svůj osud narážejí na mnohé co se snaží o to abychom nemohli svůj osud změnit tak jak bychom chtěli, mnoho lidí má pro něco veliký talent, ale nedojde k tomu, aby mohli svůj talent rozvinout, a tak je jejich osud pro ně zlý, na člověka se dneska všude hledí jako na robota, kterého je třeba pomocí výchovy a školy naprogramovat tak, aby myslel a žil jako robot.

Podívejte se na diplomové práce a zjistíte to, že je sepsali chytří roboti, ve kterých není moudrost a láska, jaký má smysl chodit k volbám prezidenta nebo politických stran, když roboti budou volit za své zástupce roboty, vše je to jenom mediální divadlo a po volbách nebude robotům líp. To že má robot problémy, se kterými si neumí poradit nikoho nezajímá, každý robot se zajímá jenom o to, co je mu blízké a snaží se být profesionálním robotem, následkem je; konflikt, válka, inflace, pandemie, extrémismus, vandalismus, podrazy, konfidenti, korupce, protekce, propaganda, cenzura atd.

Nacismus nám v nahotě ukázal, kam to vede, pokud se z lidí stanou roboti, najednou zde byli koncentráky s velikými plynovými komory, kde se nepotřební roboti po milionech eliminovali, jakýkoli odpor proti dogmatickým totalitám je naivní a marný, protože vše založeno na osudu, který nejde změnit. Podívej se na sebe do zrcadla a spatříš v zrcadle robota který je neustále pod dohledem robotů, proto zde není pro roboty pravda a láska.

Roboti si pravdu a lásku nezaslouží o tom je osud všech robotů, nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, místo genetických egoistických robotů zde budou jenom roboti vyrobení v továrně, kde budou roboti vyrábět po milionech autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Vše je zde dočasným evolučním experimentem, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, nejsou už na světě nikde lidi, tak už nejsou s lidmi problémy.