1 000 195

Bře 9, 2023

1 000 195 1

Mnoho amatérů si myslí že je snadné si založit YouTube jako výnosné podnikání, funguje to jako ve sportu, mnoho zúčastněných a málo těch co sport dokáže dobře uživit. Je to o tom nebýt amatérem a být profesionálem dále musíte zapomenout na češtinu a začít používat angličtinu nebo jiný světový jazyk.

Zisk je jenom tam kde je veliká konkurence, nevěřte na to, že najdete něco, kde je zisk a není tam veliká konkurence to jsou pohádky! Zjednodušeně je to o nabídce a poptávce, pokud budete nabízet něco po čem není poptávka tak nemáte šanci uspět, nic nového pod sluncem zde neříkám!

Často je veliká poptávka po tom, co je zakázané, je to veliké pokušení odolat tomu co je na YouTube zakázané a je neustále mnoho těch co zle skončili díky porušení pravidel. Zjednodušeně je to jako počítačová hra, ve které se budete mnoho let zdokonalovat.

Dokonalost se skládá z milionu maličkostí a stát se milionářem není maličkost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Největším problémem je najít ideální způsob, jak mít zisk z vaší práce, nepočítejte s tím, že bude YouTube vaším štědrým sponzorem, ty doby už dávno skončili, všude je to o tom, že dobrota je žebrota.