1 000 194

Bře 9, 2023

Nová doba je o rychle a zadarmo, změní se výrobní program a každý robot dostane rychle a zadarmo nový vysokoškolský titul, lidi už nebudou pracovat ani chodit do školy, protože se odsunou do rezervací. Tak jako je zde možné rychle a zadarmo nahrát do počítače Linux tak i roboti se budou rychle a zadarmo přeškolí na to co bude potřeba, chození do školy by bylo pro roboty plýtvání časem.

Člověk je zastaralý systém, který se nedokáže rychle přeškolit na to co je potřeba, navíc člověk pracuje pomalu a při práci chybuje, v rezervaci bude lidem lépe, lidi už zde nebudou řešit kariéru ani peníze a sex, ženy se sterilizují, a tak už nebudou řešit to, že otěhotněli a neví kdo je otec, místo internetu a televize budou mít lidi divadlo kde si budou moci hrát na to co nejsou.

Učení je v současnosti největší problém naší civilizace, lidi nebyli evolucí stvořeni k tomu, aby se dokázali něco složitého rychle naučit a následkem je zaostalost a bída, člověk musí být překonán abychom mohli postoupit evolučně do vyspělejší civilizace, místo nadčlověka zde bude tak autonomní robot, kult člověka bude recyklován a nahrazen za kult umělé inteligence a autonomních robotů, lidi to jsou jenom oblečené opice.