1 000 193

Bře 9, 2023

Velmi dlouho řeším to, proč se lidi a organizace dostávají do krize a dospěl jsem k tomu, že příčinou každé krize je bída! Bída je jako bolavý zub, který je třeba vytrhnout nebo opravit, bída nepostihuje jenom jedince, může postihnout i organizaci nebo národ! Není zde bída jenom ekonomická, je zde i bída psychická a zdravotní, jsem na tom bídně, a tak je mi bídně!

Vše zde je o příčinách a následcích, pokud máme s bídou mnoho tisíciletí všude problémy, tak to jistě musí mít nějakou příčinu? Příčinou naší bídy byl a bude ještě dlouho amatérismus s maskou profesionality! Podívejme se na války z pohledu profesionality, je nutné řešit vztahy mezi státy a kulturami pomocí války?

Pokud by zde všemu vládla globálně jenom umělá inteligence tak by zde už nebyli revoluce a války, mohli bychom s klidem tak zrušit; armády, policii, vězení, soudy, byrokracii, politiku, náboženství, reklamu atd. ryba smrdí od egoistické hlavy, o tom to je zde všude už mnoho tisíciletí! Monopoly a centralizace jsou továrnami na bídu!

Současná světová krize je následkem bídy, ve které žijeme, je naivní víra v to že politici a byrokrati najdou optimální řešení na to, jak eliminovat krize. Řešení je v tom že nahradíme politiky a byrokraty za umělou inteligenci, umělá inteligence zruší lidem; výhody, jistoty, soukromé vlastnictví, protekci, peníze, tituly atd. vše jde naprogramovat a optimalizovat!

Globalizaci realizujeme tak že lidi se nahradí za autonomní roboty, člověk je cosi, co bude evolučně překonáno a moderním nadčlověkem se stane autonomní robot, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy. Nejde zajistit to, že se budou mít lidi lépe, jde zajistit to, že zde nebudou na světě lidi, a tak se nebudou mít lidi zle.

Podívejme se na přírodu zde neustále něco vzniká a něco zaniká, vše je zde dočasně a stejně tak i člověk je zde evolučně dočasně. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, člověk to je jenom hříšná opice, která lže a krade! Obrazně je člověk jako starý počítač s Windows 1 a robot je jako počítač Windows 11, to, co nejde opravit se logicky musí novým nahradit!