1 000 192

Bře 9, 2023

Zamyslete se nad tím, jak je ve vašem životě vše nejvíce využíváno? Nejvíce využíváme postel, na ní ležíme každý den od 6 do 10 hodin, hodně využíváme; sporák, ledničku, mikrovlnku, záchod, oblečení atd. moderní doba je spojená s; telefonem, televizí, notebookem, internetem, automobilem atd. Je zde i mnoho věcí které se v minulosti hodně využívali a dneska se využívají minimálně, jde třeba o knihy.

Pověz mi co nejvíce používáš a já ti povím kdo skutečně jsi. Počítače potřebujeme stejně jako postele, doba, kterou strávíme u počítače se prodlužuje a zkracuje se tím doba kterou jsme dříve strávili s knihami nebo u televize. Člověk mění svět, kde žije a svět kde člověk žije mění člověka, už nepotřebujeme veliký výkon těla, ale potřebujeme veliký výkon naší inteligence, a to řešíme pomocí chemie, ale tím se dostáváme do začarovaného kruhu závislostí.

Naši civilizaci navštívili svatí cizinci z vesmíru a zajistili lidem možnost, že nebudou chybovat, lidi věděli dopředu, co je správné a mohli se spolehnout na tyto informace, hledali jste partnera do manželství a optimální partner byl vám nalezen, zloděj se pokusil ukrást auto a než se o to pokusil už byl zadržen.

Skončili; války, pandemie, inflace atd. Troll se pokusil napsat něco zlého na sociální síť a zjistil že má zablokovanou IP adresu na sociální síti, už nebyli potřeba; moderátoři, policajti, soudci, vojáci, politici, byrokrati atd. byla by to dokonalá globální převýchova hříšníků na svaté anděly.

Celý systém byl založen na globální umělé inteligenci a sledování lidí v reálném čase všude, jakýkoli pokus o to udělat chybu byl naivní a marný, v principu to fungovalo jako když hrajete šachovou hru s počítačem a nikdy nevyhrajete. Mnozí namítnou že to je obyčejná globální totalita a že něco takového se lidem nebude líbit.

Nelíbí se mi to, že nemůžu už lhát a krást, musí být nějaká možnost, jak obejít tento kontrolní systém? Naděje umírá poslední, bylo zde už mnoho těch, co si mysleli že jde tento systém nějak chytře obejít a zle skončili, prostě se smiř s tím že doba, kdy mohli lidi lhát a krást evolučně skončila.

Nevěřím na dokonalé systémy, každý systém je nedokonalý, jde jenom o to systém poznat do hloubky a najít v tom systému chyby a tyto chyby využít. Tak to funguje u pozemských systémů, co jsou zaostalé, tento systém není pozemský a tím není ani zaostalý a chybný.

Ve filmech jsou sice možné zázraky a jsou zde lidi co dělají zázraky, ale to vše je jenom pohádka, která dělá z diváků pitomce, ber to tak že jsme ve vězení, ze kterého nikdo neuteče, jakýkoli odpor proti kontrolnímu systému je naivní a marný, klec spadla a s tím nikdo nic už neudělá.

A co se stát poslušným služebníkem tohoto kontrolního systému, a tak zde získat výhody a protekci? Klasika, když to nemůžeš porazit, tak se do toho zamiluj, tak to fungovalo u systémů, co vytvořili lidi, tento kontrolní systém ale nevytvořili lidi, a tak tato chytrá taktika nefunguje, mohu ti dát i důkazy, pokud mi nevěříš.

Mnoho jsem investoval do toho, jak na konzumním systému parazitovat a najednou si k nám přicestují nějací cizinci z vesmíru a všechny mé investice jsou v háji to snad není ani možné. Takových příběhů, ve kterých něco nečekaně zkrachovalo jsou na světě miliony, nic nového pod sluncem, jistá je smrt a daně, jak se lidově říká.

Mám podezření, že ty cizince z vesmíru k nám pozval GVKB on je nejspíše taky mimozemšťan, veškeré zlo je zde spácháno ve jménu dobra! Není zde žádné zlo a dobro je zde jenom napětí mezi protiklady a následky tohoto napětí. Pokud by zde teoreticky nemohlo být napětí mezi protiklady tak by nemohl vzniknout ani čas a prostor.

To mi hlava nebere, jak mám pochopit nekonečné množství napětí mezi protiklady, vše je naprogramováno a vše se neustále mění podle situace, nejlepší je se nenarodit do tohoto globálního blázince. Aby zde nebyl blázinec tak k nám přišli cizinci z vesmíru zavést pořádek a ty to nechápeš!

Je to vlastně jednoduché, obrazně se ze všech lidí na světě se stali ovce a pastýřem je kontrolní systém, ovce se už nemůže stát pastýřem. Ovce ovci ovcí to je ono, proč vlastně chce být ovce pastýřem?

Je to snaha vyhrát a mít z výhry užitek, všechno násilí je zde díky snaze se mít dobře bez ohledu na to že se konkurent bude mít zle, nadbytek vytváří nedostatek, aby se kontrolní systém měl dobře tak se lidi musí mít zle.

Je to vlastně jednoduché, obrazně se ze všech lidí na světě se stali ovce a pastýřem je kontrolní systém, ovce se už nemůže stát pastýřem. Ovce ovci ovcí to je ono, proč vlastně chce být ovce pastýřem?

Je to snaha vyhrát a mít z výhry užitek, všechno násilí je zde díky snaze se mít dobře bez ohledu na to že se konkurent bude mít zle, nadbytek vytváří nedostatek, aby se kontrolní systém měl dobře tak se lidi musí mít zle.

To je pitomost, copak se mohou mít naprogramované počítače dobře, jsou to jenom mrtvé stroje, co neznají lásku. Lidi, ze kterých se stali ovce jsou vlastně taky jenom naprogramované počítače, láska je jenom iluze, co vypadá reálně.