1 000 180

Bře 9, 2023

 

Internet a televize v nahotě odhaluje pravdu o naší lidské pitomosti, dokud zde nebyl internet a televize tak bylo možné naši lidskou pitomost utajit, a tak jsme si mysleli to, že nejsme pitomci. Jsme pitomci díky tomu že jsme nahradili praxi za teorie, naše školství v nahotě odhaluje nahrazení praxe za teorie, které v praxi nefungují, komu není rady tomu není už pomoci.

Teorie se stali bohem, který rozhoduje o nás bez nás, jakýkoli odpor proti svaté teorii je naivní a marný! Veliké množství knih a filmů popisuje teorie co v praxi nefungují, jenže nic se stejně nezmění a pořád dokola opakujeme stejné chyby, je naivní věřit tomu že demokratické politické volby prezidenta nebo politiků mohou něco změnit k tomu abychom se všichni měli líp, líp se zde mají jenom ti, co nám vládnou díky výhodám, které si nezaslouží.

Z cizího krev neteče to je příčina toho, že jsme byli vyhnáni z ráje do očistce, zavřeli jsme pravdu a lásku do vězení, aby zde místo pravdy a lásky byla lež a nenávist, následkem je to že náš život nemá už smysl, a tak se z nás všech stali pitomci. Podívejme se na projevy elity v televizi a na internetu, jejich myšlenky jsou jenom ubohým divadlem, ve kterém se snaží hrát zde hlavní roli.

Ve skutečnosti zde ale hlavní roli hrají jenom informace a programy, pokud jsou informace a programy blbé tak z toho máme blbou náladu, a tak pijeme pivo, kouříme cigarety, věříme na pitomé teorie atd. když něco nejde po dobrém tak to řešíme po zlém, a tak zde jsou; inflace, pandemie, krize, revoluce, války, vandalismus atd. Blázen spatřuje v druhých blázny, je svět, kde žijeme globální blázinec nebo je to jinak?