1 000 170

Bře 9, 2023

Vše je zde vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, aby zde vše fungovalo tak je zde vše pod kontrolou, pokud kontrola selže je zde problém, který je potřeba vyřešit opravou nebo výměnou. Za selháním kontroly jsou chyby v nás nebo okolo nás, mnohdy i chyby najdeme ale nedokážeme je odstranit, protože se chyby stali součástí něčeho hodnotného.

Chyby vznikají vždy z nějaké příčiny, vše zde jsou příčiny a jejich následky, největším současným problémem je propaganda a cenzura, která dělá z lidí loutky, které ovládá centrálně všemocná elita. Máš špatnou náladu tak si vezmi lék nebo drogu, žijeme ve světě, kde neřešíme příčiny našich problémů a zbaběle utíkáme do světa iluzí pomocí chemie nebo víry v zázraky.

Ve filmech a knihách jsou lidé co dokážou zázraky, jde pochopitelně o dezinformace, co z nás dělají pitomce, zázraky nejsou v realitě možné, protože v realitě platí reálná pravidla! Všechny snahy o to abychom člověka učinili evolučně dokonalým jsou naivní a marné, z opice nejde udělat robot!

Život nemá koncepci, a tak používáme logicky antikoncepci a potraty, je třeba jít evolučně dále, zavedeme globálně průkaz kvality pro lidi s roční platností, pro nikoho na světě nebudou výjimky a imunita, ten, kdo v nemocnici každý rok nezíská platný průkaz kvality, ten se eliminuje v krematoriu, nic nového pod sluncem v přírodě se taky eliminuje automaticky vše, co není kvalitní a nikomu to nevadí.

Takto se globálně optimálně eliminuje degenerace a přelidnění, jinak to už nejde udělat. Strach o život a výhody, povede konečně lidi k tomu, aby se začali starat o svoje zdraví tělesné a psychické. Jako ideální řešení našich psychických a ekonomických problémů se jeví nahrazení lidí za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě lidi, tak nejsou s lidmi problémy to je logické.

Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se eliminují v krematoriu jako evoluční odpad. Nespornou výhodou robotů je schopnost pracovat v extrémních podmínkách a možnost se vypnout a po mnoha letech zase zapnout, další výhodou je snadná a levná opravitelnost a nahraditelnost za nový vyspělejší model robota.