1 000 166

Bře 9, 2023

Toto je poslední varování od evoluce, pokud nepřestanete lhát a krást tak dojde evolučně k tomu, že vás evoluce eliminuje a místo vás zde budou autonomní roboti a umělá inteligence. Mnozí tvrdí já nelžu a nekradu, proč tedy nemáte platný průkaz, který by potvrzoval to, že nelžete a nekradete?

Představme si, že by zaměstnavatelé požadovali platný průkaz toho, že nelžete a nekradete, dospělo by to rychle k tomu, že by robot prezident vyznamenával roboty a práce za mzdu by zde pro lidi nikde už nebyla! Naše myšlení a konání je následek situace ve které existujeme, žijeme mnoho tisíciletí v situaci, ve které musíme lhát a krást, proč z nás situace udělala lháře a zloděje to je zásadní otázka?

Příčinou je to že jsme praxi nahradili za teorie, teorie proměnila ráj na peklo, a tak se z andělů stali čerti co lžou a kradou. Dítě je krásné do té doby, než začne věřit na teorie, začíná to pohádkou a končí to propagandou a cenzurou! Všimnul jsem si toho, že tam kde nejde na internetu uložit text ve kterém jsou odkazy, tam je dogmatická totalita, která z uživatelů dělá pitomce!