1 000 161

Bře 9, 2023

Skončila doba, kdy si mohl každý vybrat na YouTube název pro svůj blog, dneska dostaneš dlouhé číslo a název blogu mají ti co jsou na YouTube dlouho, podobná je situace i na Facebooku. Problémem je to že se na sociálních sítích neplatí za domény a hosting, a jak je něco zadarmo, tak je to problém, nejspíše budoucnost je v tom že zmizí ze sociálních sítí profily a bude to jenom o názvech obsahu, tím zde zmizí protekce, kterou mají populární profily na sociálních sítích.

Internet a televize je o propagandě a cenzuře, místo chození do kostela nebo do divadla používáme televizi a internet, budoucnost bude o virtuální realitě. Vše je o tom abychom uspokojili svoje toužení, následkem je to že vznikají náhražky, které jsou snadno dostupné pro každého. Informace, co jsou na sociálních sítích nám nahrazují praxi, teorie je levná a snadno dostupná zadarmo! Moderní spasitel má populární profil na YouTube nebo na jiné sociální síti, proč jsou virtuální spasitelé populární?

Je to celé o naší lenosti se změnit, a tak se spokojíme s internetem kde nám spasitelé radí jak se snadno a rychle změnit a dosáhnout probuzení nebo osvícení, vše je už jenom o nabídce a poptávce. Poslouchejte správnou hudbu a budete spaseni, podívejte se, jak si uvařit dobré jídlo a budete spadeni, podívejte se, jak se máte nazí milovat a budete spaseni, podívejte se, jak máte vyhrát krysí závody a budete spaseni atd. Jenže všechny tyto teorie v praxi nefungují, pokud by tyto rady měli cenu zlata tak by vám je internet neposkytl zadarmo.