1 000 157

Bře 9, 2023

Inteligence nám umožňuje správnou možnost volby z více možností, aby mohla inteligence cokoli správně rozhodnout tak k tomu potřebuje logicky databázi která je aktualizovaná a optimalizovaná. Databáze je pevný bod, kolem kterého se točí každá inteligence, proto každá inteligence je vytvořena pro určitou databázi, se kterou pracuje, každá databáze je originál, který vznikl díky originální situaci.

Knihy byli první databází, kterou začali inteligentní lidé používat a s příchodem internetu mají lidi k dispozici vyhledávače na internetu co hledají na internetu informace které potřebujeme abychom byli inteligentní. Problémem informací na internetu je to že nejsou aktualizované a optimalizované, to, co je dneska hodnotná informace to za krátkou dobu bude informace bez hodnoty, protože vše je zde dočasně.

Tak jako je u zboží a služby cenou vyjádřena hodnota tak bychom mohli i u každé informace vyjádřit hodnotu, jakou mají hodnotu třeba informace, které nám poskytuje propaganda a cenzura? Většina informací na internetu je spojená s propagandou a cenzurou, mocní se snaží manipulovat s bezmocnými pomocí dogmatických totalit kdy jedno veřejně a hlásají a jiné pokrytecky konají.

Spasitelů je na internetu jako sraček, a proto stojí internet za hovno, každý spasitel to je vůl, co si hraje na boha, pamatujte to, že jenom z práce poznáte člověka, slova jsou jenom sítě, do kterých spasitelé chytají hlupáky.