1 000 150

Bře 8, 2023

1 000 150 1

Největším problémem je to že nejste ve správný čas na správném místě a neděláte zde to co je správné, nemáte správné informace a nemáte možnost využít správně informace, příčinou je to, že máte genetické tělo. Genetické tělo je obrazně konzerva, ze které nejde utéci, protože není možnost kam utéci, nevěřte na to, že vám pomůže; lékař, psycholog, psychiatr, filosof, kouč, kněz, politik, vědec, technik, profesor atd. ubožák nemůže pomoci ubožákům!

Pomoc je možná jenom v tom že vytvoříme globální virtuální svět, ve kterém už nebudeme potřebovat genetická těla a každý bude jenom číslem v systému, a tak už nikdo nebude nulou co si hraje na veliké číslo. Vše, co má genetické tělo, to je nulou v konzumním globálním systému, i když je zde nekonečné množství nul tak pořád je jejich hodnota nulová, a proto zde jsou války ve kterých se nuly násilně eliminují po mnoho století.

Lidské tělo je zastaralý systém, který není možné proměnit na moderní systém! Nevěřte na kouzelníky, co dokážou zázraky, to jsou pohádky pro hlupáky, možnosti člověka jsou limitované tím že člověk má genetické tělo. Podívejme se na to, jak je pro tělo obtížné se dostat z jednoho místa na světě na jiné místo na světě. Pokud nebudeme mít tělo tak nebude pro nás problém se dostat rychle a levně kamkoli za okamžik!

Naše tělo pořád něco potřebuje a pokud to nemá tak nefunguje! Vše je zde obchod, protože máme genetické tělo, pokud bychom neměli tělo tak by zde vše nebyl už obchod, a tak by se peklo proměnilo na ráj. Neustále přicházejí blázni, co nás chtějí ideologicky a ekonomicky spasit, ve skutečnosti jim jde jenom o to, aby zde získali moc a bohatství díky výhodám. Všemu zde kraluje evoluce, která nahrazuje staré za nové, a tak už brzo dojde k nahrazení zlé reality za dobrou digitální realitu.