1 000 148

Bře 8, 2023

1 000 148 1

Proč je dosáhnutí úspěchu v životě velikým problémem? Podívejme se na statistiky a zjistíme to, že z jednoho milionu lidí na světě je jeden člověk úspěšný, a tak se má velmi dobře, více úspěšných lidí je tam kde je bohatá společnost, být úspěšným v chudé společnosti je nemožné, protože vaše okolí vám bude závidět to že jste lepší a úspěšnější.

Pořád je to všude o tom přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to i máme. Vše je zde o práci, která přináší užitek nám nebo organizaci. Je zde mnoho knih a stránek na internetu o tom, jak být úspěšný a mít se dobře, jde bohužel o teorie, co v praxi nefungují, protože každý člověk je originál v originální situaci.

Navíc často přicházejí situace, se kterými jsme nepočítali, kdo třeba počítal s tím, že přijde globální pandemie a potom přijde válka na Ukrajině a inflace a veliký státní dluh. Pokud se podíváme do minulosti u našeho národa tak zjistíme, že mnoho století je zde bída a zaostalost, příčin je mnoho a za hlavní příčinu lze považovat chyby co dělají lidi.

Největší chybou lidí je to že praxi nahradili za teorie, co v praxi nefungují. Podívejme se objektivně na obsah v televizi a na internetu, zjistíme to že 99 % obsahu je informační toxický odpad, příčinou je propaganda a cenzura která z lidí udělala pitomce co myslí na pitomosti a dělají pitomosti.

Vše proto směřuje k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou na světě někde už lidi, tak nejsou s lidmi na světě žádné problémy. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak jim vyrobíme autonomní inteligentní roboty na akumulátory a lidi pro které není už práce za mzdu, se globálně eliminují v krematoriu.