1 000 147

Bře 8, 2023

Nejprve zde byla televize a potom přišel internet, podívejme se na internet a televizi z pohledu pravdy a lásky. Najednou zjistíme to že internet a televize je nejvíce o propagandě a cenzuře podle hesla moje hra a moje pravidla, místo; novin, časopisů, knih, rádia atd. je zde internet a televize, proces vymývání mozků se digitalizoval a optimalizoval!

Mnoho tisíciletí žijeme všichni v otroctví, z dálky může otroctví vypadat jako; demokracie, humanismus, populismus, komunismus, socialismus, kapitalismus atd. s otroctvím je pevně spojená propaganda a cenzura! za krátkou dobu zde budou volby prezidenta republiky, otroci si tak budou moci zvolit svého otrokáře který jim bude pět let kralovat.

Přichází nová doba, která bude patřit strojům a programům, robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu zde pro otroky nebude, nebude zde pro otroky ani možnost soukromě podnikat, všemu bude kralovat globální umělá inteligence spolupracující s roboty. Je naivní představa že budou lidi dostávat peníze i když nebudou pracovat, proč by měli roboti živit lidi to nemá logiku, lidi zde tak evolučně skončí jako zde skončilo evolučně vše, co zde už bylo zbytečné.