1 000 146

Bře 8, 2023

1 000 146 1

Jak by svět vypadal, pokud bychom používali kouzelné brýle a díky nim bychom viděli lidi a mnohé jiné v nahotě tělesné a psychické, fungovalo by to i v televizi a na internetu, nebylo by možné tyto brýle nijak oklamat. Takto bychom zvolili zcela jiné politiky a kupovali jiné zboží a jiné služby, propaganda a cenzura by zkrachovala, nevydávali by se už časopisy a knihy ve kterých není pravda a láska, změnila by se celá naše konzumní kultura a tím i ekonomika a politika, pravda a láska by tak konečně globálně vyhrála nad lží a nenávistí na věčné časy. Co by se evolučně stalo s egoistickými pokrytci, co nám dneska díky protekci a korupci vládnou a mají se dobře díky egoistickému pokrytectví?

Došlo by k tomu, že by egoističtí pokrytci skončili v naší nové civilizaci, protože bychom je z civilizace odsunuli do rezervací a zde by došlo k oddělení mužů od žen, aby se už nemohli rozmnožovat jako invazní parazitující druh. Nebylo by to o diskriminaci menšin, bylo by to o tom, že dobrý hospodář nezalévá plevel a nekrmí parazity. Vše je zde hra a ten kdo porušuje pravidla musí být za to potrestán, díky kouzelným GVKB brýlím by zde už nebyli v civilizaci nikde na světě konfidenti a soudruzi, co si hrají mediálně na naše svaté spasitele.

Tato nová civilizace je digitální, zde jsou jenom nuly a jedničky, jednička je jako samec a nula je jako samice, jedničky a nuly žijí ve světě, který je kreslený, vše je zde velmi jednoduché a optimalizované, každý si nakreslí, co potřebuje a virtuální gumou smaže to, co už nepotřebuje. Není potřeba cokoli pro lidi vyrábět, stačí si to jenom pomocí umělé inteligence nakreslit a kresbu virtuálně oživit. Mluví se zde stručně a jasně k věci, není zde pokrytectví a bezcharakternost, stačí většinou odpovědět jenom ano nebo ne. Není zde toužení a soužení, všeho je dostatek a vše je bez problémů, není zde lež a nenávist, láska a pravda zde všemu kraluje. Všude je smích a štěstí, každý si užívá svojí digitální existenci, protože existuje v dokonalém digitálním ráji bez ubohého genetického těla, konzumní peklo bylo evolučně eliminováno na věčné digitální časy.