1 000 145

Bře 8, 2023

Lidová moudrost je klasickou ukázkou optimalizace a automatizace, kdy nám k pochopení něčeho cizího a složitého stačí jedna krátká věta. Největším problémem současnosti je nedostatek optimalizace a automatizace, proč v době digitalizace probíhají politické volby všude jako před padesáti lety kde je chyba? Proč svět v době digitalizace není digitalizovaný? Pokud by se každý stát dokonale digitalizoval tak by se zrušilo mnoho míst pro úředníky a politiky, nikdo si nepodřízne větev, na které sedí, za vším jsou výhody, pokud přijde někdo o výhody, tak se z toho psychicky zhroutí.

Proč by nemohl robot prezident vyznamenávat roboty? Vše dneska jde optimalizovat a automatizovat! Podívejme se na vyskakovací okna u stránek, co požadují od nás souhlas s tím, že nás mohou sledovat, co to má znamenat? Co je komu do toho, jak používám internet je to moje soukromá věc, na jaké stránky chodím a co tam dělám, už zde bylo dost dogmatických totalit, které s lidmi zacházeli jako s dobytkem.

Jak by se vám líbilo, pokud by se vaše vědomosti naskenovali ve virtuální realitě a vaše tělo by se eliminovalo v krematoriu, vaše vědomosti by se využili pro novou civilizaci, kde místo lidí je umělá inteligence napojená na autonomní roboty, nejsou na světě lidi, tak nejsou s lidmi problémy. Hodnota člověka je v jeho práci, pokud člověk nemůže pracovat za vysokou mzdu tak nemá člověk v konzumním systému žádnou hodnotu, za vším jsou dneska krysí závody, ve kterých není pravda a láska, jaký má smysl jít k volbám prezidenta republiky, když na kandidátkách jsou jenom staří bezcharakterní kariéristi.