1 000 132

Bře 8, 2023

Propaganda a cenzura začala nechutně mediálně propagovat Petra Pavla a pomlouvat Andreje Babiše, kdo jsou ti, co vsadili na Petra Pavla? Na Petra Pavla vsadili ti, co mají moc a bohatství, oni potřebují mít někoho kdo jim zajistí protekci díky které budou mít dlouho moc a bohatství, voják je ideální na to, aby on násilím zde udržel dogmatickou totalitu na dlouhou dobu.

Podívejme se na to, jak vládnou na světě vojáci, vždy se snaží nastolit dogmatickou totalitu a konflikty řeší násilím. Je naivní věřit tomu že se charakter člověka může změnit k lepšímu, pokud má někdo zelený mozek tak s tím nejde už nic udělat! V minulosti jsme si zažili mnoho pitomců, co nám zde vládli, a tak jsme měli pitomou náladu.

Vždy se ptejte, komu to přinese užitek a zjistíte že za vším jsou elity které z nás dělají pitomce! Proč Petr Pavel neobjíždí naši republiku a nediskutuje s občany? Nejspíše by po něm začali lidi házet vajíčka, protože obyčejný člověk ví, že on má zelený mozek a pokud by se stal prezidentem tak by naši zemi uvrhl do zaostalosti a bídy.