1 000 131

Bře 8, 2023

Veliké ryby požírají malé ryby o tom je podnikání ve skutečné realitě a moderně na internetu a v televizi, všude kde je možný veliký zisk tam je i veliká konkurence, nic nového pod sluncem podívejte se do přírody i zde je veliká konkurence a uspět v této konkurenci není snadné. Milionáři to jsou veliké ryby a ekonomičtí ubožáci to jsou malé ryby, malá ryba nemůže sežrat velikou rybu to je třeba pochopit, jinak se budete točit v začarovaném kruhu, jde o to, jak se stát velikou rybou na internetu nebo v televizi.

Nestačí vystudovat vysokou školu, protože vysokoškoláků je všude už nadbytek a nejsou pro ně dobrá zaměstnání, vše je o vyřešení problému, pokud vyřešíte složitý problém tak postoupíte na vrchol existenční pyramidy. Realita je spojená s problémy, které je třeba vyřešit už mnoho tisíciletí, na počátku byla schopnost mluvení a tím i možnost spolupráce, díky mluvení tak mohla vzniknout naše kultura a civilizace. Největším problémem je spolupráce, která nefunguje, protože jsme si cizí, to je největší problém současnosti, který je potřeba vyřešit abychom se stali milionáři.

Člověk nebyl evolučně vytvořen pro spolupráci a všechny snahy změnit násilně člověka tak aby byl schopen spolupráce jsou marné, z čerta anděla neuděláš. Cesta je v nahrazení lidí za umělou inteligenci a autonomní roboty, podívejme se na válku v budoucnosti, kdy budou roboti mezi sebou bojovat, bude to zcela jiný druh války, protože roboti budou spolupracovat a budou mít k dispozici moderní bojové zbraně které teprve evolučně vzniknou. Vznikne zcela nový druh robota vojáka, který bude v boji mnohem lepší, než je člověk.