1 000 128

Bře 8, 2023

 

1 000 128 1

Posední dobou to vypadá na to, že nikdo už není normální, svět se zbláznil a nikdo neví co s tím lze udělat? I počítačový program se může zbláznit, příčin zde může být mnoho, největší humor je nahlášení čísla chyby. Docházím ve svých 69 letech ke konstatování že dokonalost je utopie a že realitou je to že vše v nás a okolo nás to je testovací verze plná chyb. Podívejme se na války a pandemie, není to jasný důkaz toho, že žijeme ve světě, kde stačí maličkost a zhroutí se veliký složitý systém!

Mnohdy je zde i varování před chybami ale je to marnost, dospěl jsem k závěru, že z opice nevznikli evolucí lidi, ale vznikli čuráci, co jsou v píči. Zavírat čuráky co jsou v píči do vězení nebo blázince nic neřeší, je třeba provést restart našeho systému a nahradit čuráky co jsou v píči za umělou inteligenci a autonomní roboty, beru to jako nahrazení starých stojů za nové moderní stroje, zaměstnavatelé přeci potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak bude robot prezident vyznamenávat roboty, tím zde logicky už nemá smysl politika a byrokracie.

Mnozí namítnou že i počítačový program se může zbláznit a že se tím nic nevyřeší, to že se počítačový program zblázní je proto, že ten program vytvořil nějaký čurák, co je v píči. Jakmile bude programy vytvářet jenom umělá inteligence tak už nebude docházet k tomu, že se počítačový program zblázní. Mnozí namítnou že nemám rád čuráky, co jsou v píči, tak to není, nemám rád to, když něco nefunguje, a tak mám problémy.