1 000 126

Bře 8, 2023

1 000 126 1

Volby prezidenta 2023 v nahotě odhalili problém s psychikou u lidí u nás, vše to má svojí příčinou, kde je chyba, která má za následek naše veliké psychické problémy? Valí se na nás zde všech stran problémy, které způsobují chyby v politice a ekonomice, z lidí se stali sluhové, co od narození do smrti musí sloužit cizímu a za to nedostávají dostatek toho co potřebují, a to co milují. Nic nového pod sluncem stačí se jít podívat do knihovny a najdete zde mnoho knih co popisují svět v problémech se kterými si nevíme dlouho rady.

Není to násilí mezi protiklady, které je zdrojem napětí i když to může z dálky tak vypadat. Zdrojem násilí je vždy porovnávání, porovnáváte něco s něčím a myslíte si, že je zde chyba a snažíte se tu chybu opravit a když to nejde po dobrém tak to řešíte po zlém. Jsme všichni opraváři chyb, to že lidi zavíráme do vězení nebo blázince, či je vraždíme ve válce to je snaha opravit chyby. Realita ale není porouchaný konzumní globální systém, který je třeba násilím opravit! Realita to je evoluční vesmírný proces a vše živé to je materiál s nulovou hodnotou na vesmírné pokusy, naše sny to je snaha testovat naši inteligenci, jak bude reagovat na neočekávané situace.

Volby prezidenta to byl veliký evoluční pokus a výsledky ukazují že bude muset dojít k velikému množství změn v konzumním systému, problémem je že nejsme na tyto změny připravení, jsem na internetu od začátku vzniku internetu 1992, kdy jsem byl na počátku internetu připojen modemem přes telefon s pevnou telefonní linkou. Tehdy byl internet ubohý, situace se zlepšila teprve za dvacet let, kdy v roce 2012 kdy přišli nové technologie a nové programy. Bohužel na internetu je mnoho stránek, co jsou staré i dvacet let, tyto stránky by se měli z internetu eliminovat jako digitální odpad.