1 000 123

Bře 8, 2023

Existuje jenom to, co je uloženo v paměti, paměť není jenom v mozku nebo v počítači, paměť má i kámen který si pamatuje to co je. Vymažme paměť a vše zmizí! Za vším nejsou peníze ani žena, za vším je paměť, podívejme se na telefony, první telefony neměli žádnou paměť, a tak toho moc nedokázali, s příchodem paměti se z telefonů začali stávat složité univerzální systémy.

Stvořitelem vesmíru a života je paměť a paměť stvořila boha který je pro lidi populárním maskotem. Podívejme se na počítače v roce 1953 jakou měli malou a pomalou paměť a jakou paměť mají počítače v roce 2023. Obrovský rozvoj civilizace byl vždy spojen s pamětí, nedostatek paměti má za následek problémy, na které není řešení!

Bible nám odhaluje, co měli lidi v paměti kdysi velmi dávno, člověk je tím, co má uloženo v paměti. Inteligentní je ten, kdo má v paměti mnoho hodnotných aktualizovaných informací, inteligence není o programu, ale je o velikém množství informací. Nedávno přišel Windows 11 s tím že při instalaci ověřuje počítač a jeho parametry, pokud počítač nemá požadované parametry tak se instalace ukončí.

Našli se i lidi co dokázali oklamat při instalaci ověřování parametrů, brzo ale zjistili že mají s Windows 11 problémy, a tak se vrátili k Windows 10. To mě vedlo k myšlence zavést ověřování parametrů u lidského rozmnožování, zavede se globální kontrola, která zablokuje, aby se mohli sexuálně rozmnožovat lidi, co nemají správné parametry na produkci kvalitních lidí.

Základem bude test tělesného zdraví a test inteligence, skončí tak doba, kdy měli ubožáci mnoho dětí a vychovávali z nich ubožáky co většinou ekonomicky parazitovali na štědrém sociálním systému. Tím se eliminuje nenásilně degenerace a přelidnění, je třeba pochopit to že pevnost řetězu určuje nejslabší článek.