1 000 121

Bře 8, 2023

1 000 121 1

Neustále zde jsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, a tak je nikdo nemá rád, je zde mnoho nejasností o tom, kdo je to objektivně z pohledu vědy a statistiky nepřizpůsobivý příživník, a proto si nejprve ujasníme kdo je to nepřizpůsobivý příživník? Podívejme se na internet a zde z díla poznáme toho kdo dílo vytvořil. Nedávno zanikla stránka lidé a příčinou byli nepřizpůsobiví příživníci kterým na internetu říkáme Trollové.

Odborně nazýváme tyto jednice psychopaty, psychopat je člověk, který nemá strach lhát a krást, psychopaty najdeme jak mezi prezidenty, tak i mezi vězni ve vězení. Jsou zde místa, kde je veliká koncentrace psychopatů a místa kde nejsou psychopati. Kniha Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce odhaluje pravdu o nepřizpůsobivých příživnících. Nepřizpůsobivý příživníci nejsou cizí rasou, jak nám tvrdí pitomá média, jde o evolučně vadné lidi, jsou to psychičtí mrzáci, ve kterých není láska a pravda.

Proč nepřizpůsobivé příživníky nikdo nemá rád? Je to celé o tom že realita je jako zrcadlo a pokud se do zrcadla podívá psychopat tak v zrcadle spatří psychopata, vše, co dáváme to nazpět dostáváme, je to zákon akce a reakce, komu není rady tomu není pomoci. Naštěstí je zde vše evolučně dočasně, a tak se začnou brzo ve velkém vyrábět v továrnách autonomní inteligentní roboti na akumulátory, to povede ke globální genocidě, nejsou na světě nepřizpůsobiví příživníci, tak zde logicky nejsou s nimi problémy.