1 000 119

Bře 8, 2023

Když sleduji to, jak mluví a vypadá Petr Pavel, tak mi připomíná umělou inteligenci na internetu, jako by to byl naprogramovaný autonomní robot, který byl vyroben na zakázku v USA. Podívejte se na to, že zde nejsou žádné amatérské chyby, jaké dělají běžně egoističtí politici, je to něco jako když je v reklamě vše dokonalé.

Mnozí namítnou že je to jenom obyčejný psychopat, který se naučil profesionálně hrát roli prezidenta, poznal jsem v životě mnoho psychopatů, ale schopnosti psychopatů se vydávat za to co nejsou jsou limitované. Někdo namítne že se dlouho dívám na televizi, kde ve filmech z USA mnoho robotů na baterky, co vypadají jako lidi.

Taky je zde ještě jedna možnost že Petr Pavel není na baterky, ale má jenom mozek napojený bezdrátově na umělou inteligenci, je tedy jenom loutkou, kterou dokonale ovládá umělá inteligence z USA. Za vším je hra, ve které se hraje o hodnotné zdroje, jsme manipulování více než si uvědomujeme, začíná to pohádkou a končí to propagandou a cenzurou, každý je dneska už jenom loutkou na dálkové ovládání.

Představme si, že přijde nová globální totalita, kdy ten, kdo bude chtít mít zaměstnání, bude muset mít napojení mozku na globální umělou inteligenci, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, nebude zde už potřeba chodit do školy, nebudeme potřebovat politiky ani byrokraty, žádné stávky, žádné demonstrace, žádné války, žádná propaganda a cenzura.

Ten, kdo nebude mít dobré bodování skončí v krematoriu jako genetický odpad, místo peněz a protekce zde bude známkování jako ve škole, chybu každý udělá jenom jednou. Pro rozmnožování pomocí sexu vybere umělá inteligence jenom nejlepší jedince, aby zde nebyla degenerace a přelidnění, jakýkoli odpor lidí proti umělé inteligenci a robotům bude naivní a marný.