1 000 116

Bře 8, 2023

Je to klasický lidský problém že nejsme optimálně připravení na budoucnost, protože naše myšlení je v minulosti. Vytvořili jsme svět kde každý řeší nejvíce současnost a nezajímá jej minulost ani budoucnost. Největším současným problémem je svatý kult člověka, z člověka se stal pevný bod, kolem kterého se vše točí, je člověk tak důležitý abychom z něj udělali pevný bod, kolem kterého se vše točí?

Co se evolučně stane s příchodem digitalizace kdy zde bude vše digitalizováno a optimalizováno globálně, najednou se z lidí stanou digitálně ovládané loutky, co mají v hlavě napojení na centrální mozek lidstva. Vše bude řídit jenom centrální mozek lidstva kterým budou počítačové centrály.

Následkem bude to že skončí rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude jenom globální číslo a pokud nebude mít dobré bodování tak se eliminuje v krematoriu jako genetický odpad. Skončí problém s ubožáky, co na nás parazitovali, lidi bez genetických chyb se začnou vyrábět v továrnách, aby zde už nebyli genetičtí ubožáci, co lžou a kradou.