1 000 115

Bře 8, 2023

1 000 115 1

Vývoj je o tom že se snažíme si ulehčit život pomocí; nástrojů, strojů, přístrojů, počítačů, programů, informací, vědy, automatizace, optimalizace, globalizace atd. Proč namáhat mozek při programování, když to za nás udělá umělá inteligence, najednou profese programátora bude zde evolučně zbytečná a programátoři se budou muset přeškolit na jinou specializaci. Co je to program?

Program to jsou programově upravená data, tak aby něco řídili místo člověka. Inteligence to jsou inteligentně upravená data, aby nahradili složitou psychickou práci inteligentního člověka. Z dat vše evolučně vzniká a po čase se to na data rozpadá, hmota je iluze vytvořená dočasně z dat, není zde tak rozdíl mezi sny a realitou vše je iluze která vypadá reálně.

Mnozí naivně hledají, jaký má smysl vesmír a život? Vše se točí v kruhu, a tak se vše opakuje, pokud vše optimálně funguje tak to má logiku a smysl, mnohé zde nefunguje optimálně protože jsme praxi nahradili za teorie, co v praxi nefungují, komu není rady tomu není pomoci. Honíme se za pitomostmi jako pitomci po celý život, protože věříme a pitomosti.