1 000 114

Bře 8, 2023

Mám na to systém, a tak to zvládnu, jakmile něco děláme dlouho profesionálně, tak se na to naprogramujeme, vše je o specializaci, bez specializace není seberealizace! Podívejme se na začátek života, kdy zde jsou geneticky vadní rodiče, co mají logicky geneticky vadné děti a ty děti jsou po narození vadně vychované v rodině a škole, následkem je společnost složená jenom z vadných jedinců, co produkují vadné zboží a vadné služby, následkem je; konflikt, válka, vandalismus, bída, špína, hluk, podrazy, protekce, korupce, propaganda, cenzura, pandemie, inflace atd.

Nevěřte tomu že volba prezidenta, nebo volba politiků, může zde něco změnit k lepšímu, pokud vadný prezident vede vadné lidi tak to špatně dopadne. Vytvoříte na internetu stránku, kde je hodnotný zajímavý obsah, ale nemáte velikou návštěvnost stránky, protože je internet plný vadných lidí, co se zajímají o vadný obsah na internetu, dalším problémem jsou vadně naprogramované vyhledávače na internetu, které podporují jenom ty, co si zaplatí drahou reklamu. Kdo prodává chválí a kdo kupuje kritizuje vady, vše je o propagandě a cenzuře, ve snaze se mít dobře se páchá zlo o tom je každá ideologie.

Programování je optimální cesta k seberealizaci, z dálky vypadá programování jinak než z blízka, problémem programování je dneska univerzálnost programátorů, není programátor ten, co by rozuměl všemu, bez specializace není možné realizovat kvalitní a levné programování, skončila doba vše si udělám sám, přichází doba sdílení, kdy se na tvorbě programů podílí mnoho specialistů, taky se začíná při programování využívat umělá inteligence a informace z internetu. Dobrý program vytváří závislost na používání programu a tím je program užitečný a populární, vše je o závislostech, které zde se vším manipulují.

Jak začít s programováním, to je zásadní otázka, na kterou je třeba optimálně odpovědět. Statisticky je doloženo to, že většina lidí, co začali s programováním neuspěla, a tak brzo s programováním skončila, problémem je vždy to že vadný člověk vadně funguje, a tak se z něj nikdy nestane programátor. Statisticky je na světě 99 % lidí geneticky a psychicky vadných, a proto je zde logicky nedostatek programátorů, z oblečené opice neuděláte programátora. Z díla spatříme tvůrce, jedna věc je něco chtít a druhá věc je to mít, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a lidi za roboty nahradíme, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně eliminují v krematoriu jako evoluční odpad.