1 000 113

Bře 8, 2023

Koupili jste si zboží, a to zboží se ukázalo jako zmetek, protože výrobce potřebuje na svoje zboží odbyt, a tak vyrábí zmetky co v reklamě vypadají jako kvalitní zboží. Vyrábět kvalitní zboží není pro výrobce ekonomické, protože se trh rychle nasytí a začne tak klesat odbyt zboží!

Často je zde snaha udělat vše pro to, aby se oprava nevyplatila, nebo aby nebyli dostupné náhradní díly, nebo návody, jak to opravit, neopravujte a kupujte si nové zboží, taky je zde ještě móda, co nás nutí k nákupu nového zboží. Dneska nekoupíte dotykový telefon nebo notebook kde jde snadno vyměnit akumulátor, protože výrobce vás má za pitomce!

Tak jako je zde zboží a služba zmetkem, tak je zde genetickým zmetkem i každý člověk, jaký potom mají smysl demokratické volby, když si zmetci zvolí za prezidenta starého zmetka! Nebo se podívejme na dopravu, která je nám peklem, protože je zde mnoho chyb, které nedokážeme opravit, vše směřuje k tomu, že se budou muset lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, jenom tak zde skončí problém se zmetky.