1 000 111

Bře 8, 2023

První virtuální svět to byli naše sny, potom přišli příběhy v knihách a v současnosti je zde; televize a internet, vše se začalo digitalizovat a automatizovat, největší revoluční změnou byli telefony s operačním systémem. V současnosti je novinou umělá inteligence, se kterou lze vést dialog, co se stane, když díky digitalizaci začne rychle mizet dobrá práce?

Každý člověk dostane do hlavy napojení na centrální mozek lidstva, a tak už nebude znát skutečnou realitu a bude žít jenom ve virtuálním světě, kde bude pod dohledem umělé inteligence, aby nemohl dělat chyby. Skončí globálně rozdělní lidí na ty, co byli nahoře a ty co byli dole, každý člověk se stane loutkou s nulovou hodnotou, vadné loutky se eliminují v krematoriu.

Skončí přelidnění a degenerace, každý rok se počet lidí na světě zmenší o deset procent, jakýkoli odpor proti globální genocidě bude marný. Začne proces optimalizace a vše co je zde na hovno to se spláchne do sraček. Skončí kult člověka a bude zde kult umělé inteligence, zruší se peníze a hranice mezi národy, takto zde zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy.