1 000 108

Bře 8, 2023

1 000 108 1

Nehledejte u cizích chyby, když sami chybujete. Podívejte se na televizi a internet, to je digitální zrcadlo, které nám ukazuje že dokonalost je iluze, nechybují jenom lidi, ale chybují i stroje a programy. Největší chybou je lenost myslet, a to jaké budou následky našeho rozhodnutí, každá naše akce má za následek reakci, podívejte se na pravidla, podle kterých žijeme, tato pravidla jsou teorie, co v praxi nefungují a následkem je; inflace, válka, deprese, pandemie, drogy, vandalismus atd. proč ti co nám vládnou vytvářejí pravidla co v praxi nefungují?

Vládnou nám psychopati, co jsou líní myslet, vše je o tom že z díla spatříme tvůrce, pokud je tvůrcem zmetek tak je dílo logicky zmetkem! Pravidla, která slouží k manipulaci s lidmi a organizacemi to jsou ideologické a ekonomické programy ve kterých jsou amatérské chyby, čas má dost času, aby odhalili všechny chyby, to ti, co zde byli před námi chybovali my nechybujeme, jenže každá pýcha je zde dočasně!

Představme si, že každé naše rozhodnutí by bylo kontrolováno tak, abychom nemohli od narození do smrti dělat chyby, nebyla by zde už propaganda a cenzura, nebyla by zde pro nikoho možnost lhát a krást, nemohli bychom řešit násilím to co nejde vyřešit po dobrém. Nebylo by možné nikam utéci z virtuální reality, kde má vše pod dokonalou kontrolou jenom globální umělá inteligence, vše by byla hra podle správných pravidel, která nejde porušit.