1 000 106

Bře 8, 2023

Jsem zde už 70 let a neustále musím řešit mnoho problémů abych mohl normálně fungovat, nejvíce mě vytáčejí problémy způsobné tím, že to lidem nemyslí, a tak vymýšlí samé pitomosti. Podívejme se na naši ubohou společnost objektivně a zjistíme že kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců co dělají od narození do smrti samé pitomosti. Je potřeba konečně vystavit ubohé společnosti účet který bude muset uhradit.

Největším problémem ubohé společnosti je to že jsme praxi nahradili za teorie, dokonalost se skládá z maličkostí, ale stát se dokonalým to není maličkost. Včera jsem měnil v počítači M.2 disk, zde je popis toho, jak to probíhalo, nejprve jsem musel pracně zjistit parametry základní desky a potom následovalo hledání vhodného disku na internetu, disk (WD Blue SN570 1TB) jsem zakoupil k disku jsem zakoupil i hliníkový chladič (AXAGON CLR-M2L10 M.2 ALU Heatsink) který se připevňuje pomocí gumiček.

Zde nastal první problém v tom, že gumičky mi praskly, tak jsem chladič nenamontoval. Potom následovala snaha nahrát na nový disk M.2 operační systém Windows 11, při instalaci mi vyskočilo oznámení, že můj počítač nemá bezpečnostní čip TPM 2.0, musel jsem pracně hledat UEFI BIOS zapnutí bezpečnostního čipu, po mnoha marných pokusech jsem to zvládl, jenže zase následovali problémy, počítač nahlásil že nový disk je MBR a že ten nejde ve Windows spustit, protože Windows potřebuje GTP.

Následovalo hledání, jak změnit formátování MBR na GTP po mnoha pokusech jsem i tento nečekaný technický problém zvládl a konečně došlo k nainstalování Windows 11 a potom zde byla instalace aktualizací a programů. Z díla spatříme tvůrce, nikdo za nic nemůže a následkem je; válka, konflikt, inflace, dluhy, nezaměstnanost, pandemie, drogy, vandalismus, centralismus, totalita, propaganda, cenzura atd. Jedinou možností je už jenom nahrazení pitomců za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, a tak zde všude na věčné časy zvítězí všude pravda a láska, nejsou lidi tak nejsou chyby.