1 000 103

Bře 8, 2023

Vědci z USA pomocí umělé inteligence zjistili, že pod mediální maskou Petra Pavla je ukryt inteligentní robot GVKB vyrobený v USA na zakázku. Skutečný živý Petr Pavel byl přesunut k sektě Hare Kršna v USA a odsud už nelze utéci. Jde o to, že tajné služby z USA se rozhodli i nás otestovat prvního robota který by dělal prezidenta a náš malý bezvýznamný národ byl ideální pro tento pokus.

Podívejte se do továren, jak se zde všude nasazují inteligentní roboti a je logické že zde bude snaha nahradit všechny lidské zaměstnance za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Člověk to je obrazně jako Windows 1 a robot to je jako Windows 11, vše prochází evolučním procesem, a tak se nahrazuje staré za nové, robot je pro zaměstnavatele jasnou volbou.

Podívejte se na filmy z USA zde se často setkáte s roboty, co vypadají jako člověk, přišla doba, kdy zde budou roboti, co vypadají jako lidi běžnou součástí naší společnosti, budeme tak muset zde mnohé restartovat optimálně aby zde nebyl problém s nahrazováním lidí za roboty. na internetu je často otázka prokaž že nejsi robot.

Brzo se to změní a bude zde otázka, prokaž že nejsi člověk, protože lidem bude na internet přístup zakázán, protože lidi se chovají jako pitomci. Za sto let zde práce pro lidi nikde na světě už nebude, a tak se lidi eliminují, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, když jsme nedokázali vytvořit nadčlověka tak místo něj zde budou autonomní roboti, vše je jenom o potřebách, které se snažíme uspokojit.

Je naivní věřit tomu že všemu vládnou prezidenti, ve skutečnosti všemu vládnou jenom databáze a programy, každý člověk je loutkou, kterou ovládají databáze a programy, i evoluce to jsou databáze a programy, nehledejte smysl života v naprogramované realitě, kde jste ubohou loutkou, kterou ovládají databáze a programy, zázraky patří do snů a pohádek v realitě nejsou možné zázraky.