1 000 095

Bře 7, 2023

Abychom mohli existovat tak musíme konzumovat to co nám dá zdroje pro naši existenci, pověz mi, co konzumuješ a já ti povím kdo jsi a jaké máš problémy, propaganda a cenzura má snahu násilně manipulovat s tím co máme konzumovat, jsme chytře manipulováni od narození do smrti pomocí odměny a trestu. Většina příběhů, které slyšíme a vidíme má snahu s námi manipulovat, opakovaná lež se tak stává svatou pravdou.

Vidíme ve filmu, jak jsou herci akční a úspěšní, zde je snaha nám přeprogramovat mozek, aby se z nás stali kariéristické krysy, co běží závody o protekci. Buď lepší a budeš úspěšný, to je začarovaný kruh, ve kterém všichni jako krysy běží po celý život. Neustále se snažím o to abych dosáhl ve virtuální realitě dokonalosti, jenže dokonalé je jenom to, co je dlouho mrtvé, jakmile je něco živé tak to není dokonalé!

Mnoho populárních lidí si mediálně hraje na to, že jsou dokonalí, aby tak získali protekci nebo jiné hodnoty, s popularitou je to jako s telefony, všichni na telefony nadávají a všichni jsou na telefonech závislí, to vedlo k tomu, že se začal internet optimalizovat pro telefony a tablety, aby byli lidi ještě více závislí na telefonech, je to začarovaný kruh konzumní společnosti.