1 000 094

Bře 7, 2023

Vše, co lidi znají, to jsou jenom povrchní informace a programy, pod povrchem všeho je energie, proto vše prochází neustálou proměnou, a tak je zde vše dočasně, z energie vše vzniká a v energii se to zase navrací, příčinou vzniku energie je většinou napětí mezi protiklady, nebo je zde jiná forma napětí.

Všichni běží krysí závody o protekci v naději, že se budou mít lépe, jenže každý zisk je spojen s nějakou ztrátou, získáte moc a ztratíte charakter, protože se z vás stanou herci. Každý, kdo je populární nebo mocný je jako kolovrátek a neustále dokola opakuje to co je mu blízké a není schopen ani ochoten se změnit podle situace.

Veškeré zlo je konáno proto aby se něco mělo dobře je to příčina a následek, zlý člověk pronásleduje zlé lidi a následkem je to že máme v hlavě peklo. To ten druhý je zlý a já jsem dobrý, blázen si nechce přiznat to, že je blázen. Minulost lidské civilizace jasně odhaluje to, že všichni jsou blázni, co žijí v konzumním blázinci.

Politické volby prezidenta nefungují, protože blázni si zvolí za prezidenta blázna a tím se nic nezmění, přiznejme si konečně to, že nikdo z lidí není normální člověk! Není na světě ten, co by se zavděčil všem, protože každý člověk je do něčeho blázen, někdo je blázen do hudby a jiný je blázen do politiky.

Za pouhých sto let (rok 2123) zde bude vše zcela jinak, místo rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, zde bude vše tak, že nahoře bude globální umělá inteligence a dole budou lidi, se kterými se bude zacházet jako s otroky co nemají žádná práva a otrok který nebude rychle kvalitně pracovat, ten se eliminuje jako genetický odpad.