1 000 017

Bře 8, 2023

Je to už 40 let co by v televizi seriál Návštěvníci, kde byl Centrální mozek lidstva (CML), co se stane až zde bude Superpočítač, který se napojí na naše mozky? Najednou už nebudeme potřebovat k ničemu OSN a jiné mocné organizace. V armádě se říká bez spojení není velení a proč nespojit globálně všechny mozky pomocí bezdrátového internetu a superpočítačů.

Takto zde skončí doba temna, ve které jsme měli všichni v hlavě peklo, bude to jako přechod od divadla k virtuální realitě na internetu. Skončí rozdělení lidí na bohaté a chudé, mocné a bezmocné atd. přijde zcela nová kultura ve které nebude možnost lhát a krást. Přijde kultura sdílení hodnot a informací, nebude zde už autorské právo, nebo hranice mezi národy.

Práce pro lidi zde už nikde na světě nebude na práci budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Lidi budou neustále cestovat po světě a bydlet se bude jenom na hotelu, nikdo nebude už mít svůj byt nebo svůj dům. Vše bude na dálkové ovládání, tak jako na dálku ovládáme mnohé pomocí telefonu, nebo dálkového ovladače. Když se v roce 2123 podíváme na volby prezidenta 2023 tak nám to bude k smíchu!

Podívejme se na rychlý vývoj mobilních telefonů, za pouhých třicet let se stal telefon běžnou součástí života každého člověka na světě a už i malé děti používají běžně mobilní telefony. Lidi musí konečně pochopit to, že vše je zde díky evoluci dočasně, tak jako lidi nevěří už na boha tak lidi nebudou už věřit na prezidenta který dokáže zázraky.