Rubriky
80

Život je krátký a plný nejistot mít děti to je ekonomická sebevražda

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Otroci nechtějí mít děti. Otrok existuje v ubohých podmínkách kde má mnoho pánů a mnoho dluhů, když se otrok jednomu pánu zavděčí tak si jiného pána rozhněvá, dítě je pro otroka jenom parazitem který jej okrádá o čas a peníze, nejsou děti tak nejsou s dětmi problémy. Díky asociální byrokratické centralizaci se stalo dítě něčím, co už zde nemá žádnou koncepci a proto otroci používají antikoncepci, sterilizaci, potraty, odložení dítěte po narození do péče státu, atd.

Stát nemá peníze na to, aby se dobře staral o odložené děti a tak tyto děti nabízí zdarma těm, co se zbláznili a chtějí vychovávat cizího parazita. Život je krátký a plný nejistot mít děti to je ekonomická sebevražda, varujeme konzumenty alkoholických a tabákových výrobků před tím že jejich konzumace škodí lidskému zdraví a stejně bychom měli i varovat před tím že mít děti škodí lidskému zdraví.

Vaše děti budou jistě vadné, protože genetika se nedá oklamat, produkovat vadné produkty je chybou, EU nedoporučuje lidem mít děti, nedostatek lidí se vyřeší pomocí nasazení; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, atd. zatím ještě není dořešeno to jak zatížit roboty; daněmi, clem, poplatky, pokutami, atd. problém je v tom že pokud inteligentní robot nedostane to, co potřebuje tak nepracuje, a není možné jej vyhodit, a získat zadarmo nového robota.

Robot je veliká dlouhodobá investice, to je něco s čím se v ekonomice nepočítalo, další věcí jsou roboti s kravatou, co nahrazují; prezidenty, ministry, předsedy, poslance, senátory, generály, diplomaty, soudce, profesory, celebrity, milionáře, ředitele, podnikatele, obchodníky, atd.

Jsou místa kde je už lidem vstup zakázán a vstup je zde povolen jenom robotům, celé to připomíná dobu, kdy koně nahradili traktory a auta, člověk je dneska bohužel ve stejné situaci, mnozí se proto snaží utéci z civilizace, ale jelikož jsou zdegenerovaní tak mimo civilizaci selhávají a stávají se tak snadnou kořistí pro zlá divoká zvířata.

Nebude to trvat dlouho a GVKB robot prezident bude pořádat vojenskou přehlídku, na které budou pochodovat jenom roboti, vstup na Pražský hrad bude povolen jenom inteligentním robotům, a všem lidem tam bude vstup zakázán, protože s lidmi je v EU mnoho špatných zkušeností, protože lidi dělají chyby a nepoučí se ze svých chyb.